Brīvprātīgā darba veicēja Markeliana darbošanās Viļakas novadā

Brīvprātīgā darba projekta Nr. 2020-2-LV02-ESC11-003365 “Catch the opportunity” ietvaros jau ceturto mēnesi mūsu novadā ciemojas Markelians, kurš atceļojis no tālās Albānijas, lai padarītu jauniešu aktivitātes interesantākas. Visbiežāk jauniešiem ir iespēja satikt Markelianu Viļakas novada skolās vai jauniešu centrā gan Rekovā, gan Semenovā, gan Viļakā. Kad ierobežojumi nebija tik strikti, brīvprātīgais dalījās ar savu kultūru un iepazīstināja ar savu valsti, kā arī organizēja rokdarbu meistardarbnīcas. Šobrīd Markelians iesaistās jauniešu centra svētku noformējuma gatavošanā un individuāli darbojas ar jauniešiem, organizējot  rokdarbu meistardarbnīcas. Ikviens jaunietis aicināts pieteikties meistardarbnīcai, kādas savas idejas īstenošanai kopā ar brīvprātīgo vai vienkārši angļu valodas prasmju uzlabošanai.

Informāciju sagatavoja Viļakas jauniešu iniciatīvu centra vadītāja Madara Jeromāne

Foto no projekta arhīva

“Projekts Nr. 2020-2-LV02-ESC11-003365 “Catch the opportunity” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.”

 

Citas ziņas no šīs kategorijas

Aicinām uz tiešsaistes Iedzīvotāju forumu

Biedrības „RITINEITIS”  projekta “Iepazīsti sevi Ziemeļlatgalē” mērķis – stiprināt un nodrošināt atbalstu Ziemeļlatgales iedzīvotāju ...

Vecvecāku pasākums „Namiņā”

Viena stunda laimes asaru, Trīsdesmit piecas minūtes sapņu, Desmit minūtes jauku domu, Bet nobeigumam, ...

Atceroties ebreju holokausta notikumus Viļakā

2022.gada 11.augustā aiz Viļakas, ceļa posmā P35, 1,5 km nogriežoties pa labi notika atceres ...