Kā kļūt par robežsargu

Katram Latvijas pilsonim ar vidējo izglītību vecumā no 18 līdz 40 gadiem ir iespēja kļūt par robežsargu. Ja ar savām personiskajām īpašībām, fizisko sagatavotību, veselības stāvokli esi piemērots dienestam Valsts robežsardzē, iesniedz dokumentus Valsts robežsardzes teritoriālajās pārvaldēs vai piesakies elektroniski, izmantojot Valsts pārvaldes portālu www.latvija.lv, no 2020.gada 7.decembra līdz 2021.gada 18.janvārim.

Viena gada laikā par budžeta līdzekļiem apgūsi profesionālās tālākizglītības programmu „Robežapsardze”. Pēc mācību programmas sekmīgas apguves saņemsi profesionālās kvalifikācijas apliecību (3.profesionālās kvalifikācijas līmenis) un kvalifikāciju – Valsts robežsardzes inspektors. Tev būs nodrošināta dienesta vieta vienā no Valsts robežsardzes teritoriālajām pārvaldēm.

Plašāku informāciju par uzņemšanas prasībām vari atrast Valsts robežsardzes koledžas tīmekļvietnē www.vrk.rs.gov.lv sadaļā „Reflektantiem, Uzņemšanas noteikumi”.

Informāciju sagatavoja:
Diāna Deņisova,
Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze,
tālrunis 64603680, 26551139, e-pasts:diana.denisova@rs.gov.lv
Foto: R.Stašāns, VRS Daugavpils pārvalde

 

 

Citas ziņas no šīs kategorijas

Pabeigti ceļu būvdarbi Šķilbēnu pagastā

Ir beigušies Dīķa ielas un ceļa Plešova- Siševa grants seguma pārbūves darbi projektu Nr. 18-07-A00702-000091 „Viļakas ...

Ložu šāvēji Latvijas 2020. gada Čempionātā ložu šaušanā

Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas izglītojamie Didzis Aleksāns, Gunita Šakina, Samanta Jugane, ...

Dzejas dienu sanākšana Rekovā

Gan labas visas gadskārtas,Bet rudens vislabāk man patīkas.Kad mīļā rudens nebūtu,Ak, sakāt, ko tad ...