“KOKLĪTES CEĻOJUMS”

4.decembrī Viļakas Valsts ģimnāzijas 1.-4.klašu grupu skolēni Latvijas skolas somas ietvaros, skolas zālē vēroja aktiera, vīru kopas “Vilki”vadītāja un multiinstrumentālista Edgara Lipora koncertnodarbību “Koklītes ceļojums”.

Pasakas formā skolēni tika iepazīstināti ar dažādiem mūzikas instrumentu tēliem- bungām, mandolīnu, ģīgu, dūdām u.c.. Katrs instruments pārsteidza ar savu  savdabīgo  izskatu un individuālo skanējumu.

Galvenā varone  Mazā Koklīte, kura dzīvo kopā ar savu tēti Lielo Kokli, un kā jau maziņai un zinātkārai radībai tai ir daudz jautājumu par apkārtējo pasauli. Tie nekad nebeidzas, jo rodas jauni un jauni, piemēram, kāpēc puķes aug uz augšu, kāpēc saule ir dzeltena, kāpēc sniegs ir balts utt..

Lai to visu noskaidrotu, Mazā Koklīte kopā ar skolēniem devās  pasaulē rast atbildes uz saviem neskaitāmajiem jautājumiem.

Nodarbība bija gan izzinoša, gan praktiska, jo  tika iesaistīti līdzdarboties arī skatītāji. Nodarbības laikā  tika ievērotas  epidemioloģiskās drošības prasības izglītības iestādē.

Projekta koordinatore I. Krilova

Foto L. Ozola, I. Rēvalde

Citas ziņas no šīs kategorijas

Viļakas Valsts ģimnāzijas muzeja darbība rudens semestrī

Kā vienmēr – dienas ir mazliet par īsu un laika – par maz, taču ...

Viļakas novada Sociālā dienesta PAZIŅOJUMS

par Grozījumiem Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā Saeima ir pieņēmusi un Valsts prezidents 2020.gada ...

Diskusiju cikls “Ar Eiropys tvierīni Latgolā” 2021

Lai veicinātu jauniešu radošo domāšanu, ideju ģenerēšanas spēju, pilnveidotu prezentācijas un komunikācijas prasmes, kritisko ...