“KOKLĪTES CEĻOJUMS”

4.decembrī Viļakas Valsts ģimnāzijas 1.-4.klašu grupu skolēni Latvijas skolas somas ietvaros, skolas zālē vēroja aktiera, vīru kopas “Vilki”vadītāja un multiinstrumentālista Edgara Lipora koncertnodarbību “Koklītes ceļojums”.

Pasakas formā skolēni tika iepazīstināti ar dažādiem mūzikas instrumentu tēliem- bungām, mandolīnu, ģīgu, dūdām u.c.. Katrs instruments pārsteidza ar savu  savdabīgo  izskatu un individuālo skanējumu.

Galvenā varone  Mazā Koklīte, kura dzīvo kopā ar savu tēti Lielo Kokli, un kā jau maziņai un zinātkārai radībai tai ir daudz jautājumu par apkārtējo pasauli. Tie nekad nebeidzas, jo rodas jauni un jauni, piemēram, kāpēc puķes aug uz augšu, kāpēc saule ir dzeltena, kāpēc sniegs ir balts utt..

Lai to visu noskaidrotu, Mazā Koklīte kopā ar skolēniem devās  pasaulē rast atbildes uz saviem neskaitāmajiem jautājumiem.

Nodarbība bija gan izzinoša, gan praktiska, jo  tika iesaistīti līdzdarboties arī skatītāji. Nodarbības laikā  tika ievērotas  epidemioloģiskās drošības prasības izglītības iestādē.

Projekta koordinatore I. Krilova

Foto L. Ozola, I. Rēvalde

Citas ziņas no šīs kategorijas

Valsts amatpersonas kārtējā gada deklarācija par 2020. gadu jāiesniedz līdz 1. aprīlim

Līdz 17. martam valsts amatpersonas deklarācijas jau ir iesniegušas 28233 amatpersonas.  Valsts amatpersonas kārtējo gada ...

Nekrologs. Albīna Veina (31.01.1931. – 28.11.2021.)

2021.gada novembra nogale atnesa sēru vēsti. Mūžības gaitās devusies Albīna Veina (dz.Bondare). Albīnas Veinas ...

Viļakas novada domes ārkārtas sēde

Viļakas novada domes ārkārtas sēde tiek sasaukta 20.08.2020. plkst.15.00 Viļakas novada domē, Abrenes ielā ...