„Laivotprieks” jaunajā tūrisma sezonā piedāvās ekskluzīvu pakalpojumu- caurspīdīgu kajaku nomu

Arvils Zelčs īstenojis Viļakas novada pašvaldības topošo, jauno un tūrisma uzņēmēju projektu konkursa atbalstīto projektu Nr. 2020-VND-1-11 “Caurspīdīgu kajaku noma”, kā rezultātā jaunajā tūrisma sezonā Viļakas novada iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja izmantot jaunu pakalpojumu- trīs caurspīdīgu kajaku nomu, kas šobrīd pieejams tikai vēl vienā novadā Latvijā.

Projekta kopējā summa ir 2550,00 eiro- par kuru tika iegādāti trīs caurspīdīgi kajaki, pašvaldība sedza 2000,00 eiro no minētās summas, bet projekta īstenotājs līdzfinansēja projektu 550,00 eiro apmērā.

Kajaki izgatavoti no polikarbonāta, kas ļauj aplūkot ūdenstilpnes dzelmi, viens kajaks paredzēts divām personām un aprīkots ar mīkstiem un regulējamajiem sēdekļiem un airiem. Līdz sezonas uzsākšanai kajaki tiks aprīkoti ar LED apgaismojumu, kas vēlās vakara stundās piešķirs laivošanai īpašu noskaņu vai iedvesmos doties nakts ekspedīcijā.

Kajaki būs lieliska atpūta ūdens prieku cienītājiem gan karstās vasaras dienās, gan īpašos pasākumos, piemēram, vecpuišu/vecmeitu ballītēs, dzimšanas dienās vai citos svētkos, lai neierastāk dotos uz Viļakas ezera salu vai vienkārši baudītu ezera mieru divvientulībā, kopā ar ģimeni vai draugiem. Tiem, kuri vēlēsies sagādāt prieku kādam citam, varēs iegādāties dāvanu karti un radīt negaidītu pārsteigumu.

Priecājos, ka pašvaldība attīsta infrastruktūru un tūrisma nozari, kas veido patīkamu vidi iedzīvotājiem, veicina novada atpazīstamību un piesaista tūristus, kuriem iedzīvotāji sadarbībā ar pašvaldību var piedāvāt savus pakalpojumus. Paldies Viļakas novada pašvaldībai par atbalstīto projektu!

Darbu uzsāksim nākamā gada vasaras sezonā,  sīkāka informācija būs pieejama facebook lapā https://www.facebook.com/laivotprieks un Instagram kontā @laivotprieks.

Informāciju sagatavoja projekta īstenotājs Arvils Zelčs
Foto no personīgā arhīva

 

 

Citas ziņas no šīs kategorijas

Sasniegumi 2019./2020. mācību gadā

2019./2020.m.g. valstī tika organizētas 15 dažādu mācību priekšmetu olimpiādes. Astoņas no tām – bioloģijā, ...

Aizsardzības nozares vadība aicina iedzīvotājus Lāčplēša dienā iedegt svecītes māju logos

Lāčplēša dienā, 11. novembrī, aizsardzības nozares vadība aicina iedzīvotājus godināt Latvijas brīvības cīnītājus, māju ...

Informācija iedzīvotājiem par valsts apmaksātām krūts vēža profilaktiskajām pārbaudēm

Vēža savlaicīgas atklāšanas programma ietver valsts apmaksātas dzemdes kakla vēža, krūts vēža un zarnu ...