Autobusu reisi 25. oktobrī

Sakarā ar pāreju no vasaras uz ziemas laiku, 2020. gada 25. oktobrī plkst.4.00 pagriežot pulksteņa laiku stundu atpakaļ, aicinām pievērst uzmanību maršruta Nr.7912 RīgaViļakaBaltinava, Nr.7452 RīgaMaltaRēzekne, Nr.7911 RīgaLudzaKārsava un Nr.7938 RīgaKuldīgaPāvilosta agro rīta reisu uzsākšanas laikam.

Maršruta Nr.7912 Rīga–Viļaka–Baltinava autobuss no pieturas Baltinava izbrauks plkst.3.00 pēc vasaras laika (ikdienā izbrauc plkst.2.00) un līdz Balvu autoostai pieturās apstāsies stundu vēlāk nekā norādīts kustības sarakstā. Savukārt no Balvu autoostas autobuss kursēs atbilstoši sarakstam,​ no Balvu autoostas izbraucot plkst.3.01 (pēc ziemas laika).

Maršruta Nr.7452 Rīga–Malta–Rēzekne autobuss, kas no Rēzeknes autoostas izbrauc plkst.2.00, un maršruta Nr.7611 Rīga–Ludza–Kārsava autobuss, kas no Kārsavas autoostas izbrauc plkst.2.50, reisu uzsāks kā norādīts kustības sarakstā (pēc vasaras laika), taču no plkst.4.00 autobuss pieturās apstāsies stundu ātrāk nekā norādīts sarakstā.

Maršruta Nr.7938 Rīga–Kuldīga–Pāvilosta reiss pieturā Pāvilosta tiks uzsākts plkst.3.40 pēc ziemas laika.​

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Ar cieņu

Lilita Pelčere,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Valsts SIA Autotransporta direkcija

Citas ziņas no šīs kategorijas

Jauns velomaršruts „Tepenīcas aplis”

Viļakas novada dome ir īstenojusi Lauku atbalsta dienesta atbalstīto Leader 7.konkursa kārtas projektu Nr. ...

Līgo svētku ieskaņa pie Medņevas Tautas nama

Nāc, nākdama Jāņu diena Visi ļaudis tevi gaida …” Gaida ar cerību, ka viss ...

Informācija par informatīvo semināru uzņēmējiem

Latvijas Republikas Ministru Kabinets 2020.gada 12.martā  pieņēmis lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī ar ...