Borisovā jauns apgaismojums

Septembrī noslēdzās plānotie elektromontāžas darbi Vecumu pagasta Borisovas ciemā.  Uzņēmējs SIA “Aiva V” veica ielu apgaismojuma remontdarbus Borisovas ciemā par kopējo summu 6883,01 Eur.  Borisovas ciemā uz valsts vietējā autoceļa V475  Borisova – Vecumi SIA “Aiva V” uzstādīja 5 jaunas apgaismojuma laternas un divus gaismekļus pie Borisovas tautas nama ēkas uzlika uz esoša elektrības staba, izveidojot jaunu atsaiti.

Susāju un Vecumu pagasta pārvaldes vadītājs Ilmārs Locāns ir priecīgs, ka pašvaldības budžetā tika ieplānots finansējums elektromontāžas darbiem. “Borisovas ciemā, virzienā uz Vecumu pusi bija tumšs. Jau vairākus gadus iedzīvotāji jautāja, vai pašvaldība varētu šo posmu izgaismot. Iedzīvotāju lūgums ir izpildīts un šogad realizēts. Esmu priecīgs, ka daudzi Borisovas ciema iedzīvotāji gada tumšajos mēnešos un vakaros var drošāk nokļūt savās mājās,” teica Ilmārs Locāns.

Jaunais apgaismojums ir noregulēts, lai ieslēdzas vakaros un izslēdzas rītos automātiski. Par izgaismoto ceļu priecīgi ir arī daudzi Borisovas ciema iedzīvotāji.

Teksts: Vineta Zeltkalne
Foto: Vineta Zeltkalne un Ligija Logina

Citas ziņas no šīs kategorijas

Ielīgošanas svētki Viļakā

Pandēmijas dēļ pēc vairāku mēnešu ieturēta dzīves ritma Viļakas brīvdabas estrādē pulcējās novada ļaudis ...

Projektu konkurss Viļakas novada uzņēmējiem

Viļakas novada dome 2020.gadā izsludina projektu konkursu topošo, jauno un tūrisma uzņēmēju projektiem Viļakas ...

Uzsāk projekta “Zaļie ceļi Rīga – Pleskava” realizāciju

Viļakas novada dome informē, ka 2019.gada 1.septembrī uzsāk projekta Nr. LV-RU-006 “GREENWAYS RIGA-PSKOV” (Zaļie ...