Uzsāk projekta “Atpakaļ nākotnē” īstenošanu

Baltinavas, Balvu, Rugāju un Viļakas novadi ir uzsākuši projekta “Atpakaļ nākotnē” īstenošanu, kura laikā tiks izstrādāts jaunatnes politiskās stratēģijas dokuments.

        Piektdien, 9.oktobrī četru novadu jaunatnes darbinieki sanāca kopā uz pirmo tikšanos Baltinavas novada Z/S Amatnieki-Riekstiņi. Projektā  kopā ir iesaistīti 10 jaunatnes jomas darbinieki. Rīts sākās ar kafijas pauzi un iepazīšanos, kā arī projekta mērķa izrunāšanu. Lai komandas veidošanās process būtu ātrāks, tika piesaistīta supervizore Inga Pāvula. Ingas vadībā tika veikti dažādi uzdevumi, kuri ļāva katram apjaust savas stiprās un vājās puses, saprast savu lomu projektā un kopā tika izrunātas svarīgākās lietas, lai sadarbība būtu veiksmīga. Kopā pavadītais laiks bija ļoti produktīvs un ļāva iepazīt vienam otru vēl labāk.

     Nākamā aktivitāte plānota oktobra otrajā pusē, kad jaunatnes jomas darbinieki kopā ar projektā iesaistītajiem jauniešiem dosies pieredzes apmaiņas braucienā pa Latviju. Sakām lielu paldies Z/S Amatnieki-Riekstiņi par silto uzņemšanu.

Informāciju sagatavoja jaunatnes darbiniece Elīna Sprukule

Citas ziņas no šīs kategorijas

Sociālās un veselības aprūpes jautājumu komitejas sēde

Sociālās un veselības aprūpes jautājumu komitejas priekšsēdētāja Ruta Cibule sasauc Sociālās un veselības aprūpes ...

Viļakas novada jauniešu deju kolektīvam savi Abrenes tautas tērpi

Pagājušā gada jūlijā Viļakas jauniešu deju kolektīvs saņēma pozitīvu vēsti, projekts Nr. 19-07-AL19-A019.2207-000006 „Abrenes ...

No maija ZAAO sniegs pakalpojumus visā Balvu novadā

SIA “ZAAO” dalībnieki atbalsta Balvu novada domes lēmumu un no maija nodrošinās pilnvērtīgu un ...