Uzsāk projekta “Atpakaļ nākotnē” īstenošanu

Baltinavas, Balvu, Rugāju un Viļakas novadi ir uzsākuši projekta “Atpakaļ nākotnē” īstenošanu, kura laikā tiks izstrādāts jaunatnes politiskās stratēģijas dokuments.

        Piektdien, 9.oktobrī četru novadu jaunatnes darbinieki sanāca kopā uz pirmo tikšanos Baltinavas novada Z/S Amatnieki-Riekstiņi. Projektā  kopā ir iesaistīti 10 jaunatnes jomas darbinieki. Rīts sākās ar kafijas pauzi un iepazīšanos, kā arī projekta mērķa izrunāšanu. Lai komandas veidošanās process būtu ātrāks, tika piesaistīta supervizore Inga Pāvula. Ingas vadībā tika veikti dažādi uzdevumi, kuri ļāva katram apjaust savas stiprās un vājās puses, saprast savu lomu projektā un kopā tika izrunātas svarīgākās lietas, lai sadarbība būtu veiksmīga. Kopā pavadītais laiks bija ļoti produktīvs un ļāva iepazīt vienam otru vēl labāk.

     Nākamā aktivitāte plānota oktobra otrajā pusē, kad jaunatnes jomas darbinieki kopā ar projektā iesaistītajiem jauniešiem dosies pieredzes apmaiņas braucienā pa Latviju. Sakām lielu paldies Z/S Amatnieki-Riekstiņi par silto uzņemšanu.

Informāciju sagatavoja jaunatnes darbiniece Elīna Sprukule

Citas ziņas no šīs kategorijas

Šogad „Baznīcu nakts 2021” atvērta individuāliem apmeklējumiem dienas garumā un ar programmām tiešsaistē

Sestdien, 29. maijā kristīgās kultūras notikumā „Baznīcu nakts 2021” dalību apstiprinājušas 97 baznīcas visā ...

Turpinās darbs pie jaunatnes politikas plānošanas dokumenta izstrādes

Pirms mēneša tiešsaistes platformā Zoom norisinājās projekta nr. VP2020/1.2-8 „Atpakaļ nākotnē” aktivitāte  jaunatnes forums, ...

Izlaidumi Rekavas vidusskolā

Tev ir simtiem iespēju šodien savas nākotnes durvis vērt, var aiz kurām lāsi pa ...