Aicinām izvirzīt kandidātus apbalvošanai Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā

Tuvojoties Valsts svētkiem, Viļakas novada dome aicina Domes deputātus, fiziskas un juridiskas personas, valsts un pašvaldības iestādes, sabiedriskās organizācijas un to apvienības, profesionālās asociācijas iesniegt ierosinājumus apbalvošanai ar Viļakas novada domes Atzinības  un Pateicības rakstu. Tie tiks pasniegti 17.novembrī – Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītajā svinīgajā pasākumā.

Saskaņā ar nolikumu “Par Viļakas novada apbalvojumiem”, Atzinības rakstus var piešķirt gan fiziskām, gan juridiskām personām par nozīmīgiem sasniegumiem tautsaimniecības, izglītības, veselības aprūpes, kultūras, sporta, nevalstisko organizāciju un pašvaldības darba jomās, sabiedriskā darbībā, par mūža ieguldījumu, uzņēmējdarbībā,  kā arī par ieguldījumu novada attīstībā un popularizēšanā.

Lai pieteiktu kandidātu apbalvojumam, nepieciešamas aizpildīt Iesniegumu Viļakas novada domei.

Nolikums un iesnieguma veidlapa

      Motivētos iesniegumus apbalvojumu piešķiršanai var iesniegt Viļakas novada domes Vispārīgā nodaļā, Abrenes ielā 26,Viļakā vai pa e-pastu dome@vilaka.lv ar drošu elektronisko parakstu vai pa pastu  līdz š.g. 23.oktobrim, pl.14.00.

     

Citas ziņas no šīs kategorijas

Īstenots projekts Nr.2 „Izkāpt no komforta zonas”

Biedrība „Skolēnu vecāku biedrība” gada garumā īstenojusi lielisku jauniešu projektu Nr.2 „Izkāpt no komforta ...

Traktortehnikas īpašnieku ievērībai!

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra atgādina! Lai piedalītos ceļu satiksmē, t.sk., arī pirms pavasara darbu ...

VALSTS ROBEŽSARDZE PĀRTRAUC SPECIĀLO PIEROBEŽAS JOSLAS CAURLAIŽU PIEPRASĪŠANU UN IZSNIEGŠANU KLĀTIENĒ

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, lai samazinātu koronavīrusa «COVID-19» izplatību, Valsts robežsardze no ...