Žīguru pamatskolas skolēni apgūst Viļakas novada “galvaspilsētu”

Jaukā un saulainā  24.septembra rītā Žīguru skolas skolēni un skolotāji sēdās spilgti oranžā skolas autobusā, lai beidzot apgūtu arī  Viļakas pilsētas skaistākās un vēsturiski slavenākās vietas.

Viļakas muzeja dāmu- Ritas un Marijas vadībā tika aizraujošā ekskursijā pavadītas trīs stundas, kuru laikā apskatījām ne tikai objektus, kas vairo pilsētas atpazīstamību Latvijas mērogā, bet arī ieskatījāmies nākotnes perspektīvās. Lielāko vilšanos izraisīja ziņa, ka uz ezera salu būvētais peldošais pontona tilts būs gatavs tikai oktobrī. Laika ierobežojums neļāva sēdēt tilta  galā un gaidīt tilta atklāšanas svētkus, tādēļ iepazināmies ar izstādi klostera  ēkā, izstaigājām Liepnas, Garnizona ielas, apskatījām vides objektu „Ūdens”,  Viļakas centra skvēru, muižas ēku kompleksu un Viļakas muižas pils ēku, kur mājokli radusi Viļakas Valsts ģimnāzija. Noslēguma akords bija Viļakas Romas katoļu baznīcas kompleksa  apskate un iespēja uzkāpt baznīcas tornī.

Paldies šoferim Francim par pacietību, muzeja meitenēm atvainojamies par pārpūlētajām balss saitēm! Visiem skolēniem patīkamu pēcpusdienu pēc saulainā pārgājiena- ekskursijas.

Žīguru pamatskolas skolotājs Igors Šnepers
Foto: Viktorija Zaharova

Citas ziņas no šīs kategorijas

Traktortehnikas īpašnieku ievērībai!

Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra atgādina! Lai piedalītos ceļu satiksmē, t.sk., arī pirms pavasara darbu ...

Balkanu apļi

Ir sācies tautas skrējiens „Balkanu apļi”, kura ietvaros notiks 3 kārtas. Uz pirmo kārtu ...