Siltināta tehnikas remontdarbnīca Susāju pagastā

ZS “Jaunzemītes” saimniecības īpašnieks Ilgvars Kozlovskis ir realizējis projektu Nr. 2019-VND-1-08 “Jauna pakalpojuma izveidošana Viļakas novada zemnieku saimniecībā “Jaunzemītes””. Ar projekta realizēšanu saimniekam klājas grūti, jo tad nebija atbilstoši laika apstākļi, lai izbūvētu pamatus, tad kavējās piegāde materiāliem, bet noslēgumā plānotā ēka ir uzbūvēta un Ilgvars ir apmierināts, ka ir realizējis pašvaldības uzņēmējdarbības konkursā iesniegto un atbalstīto projektu.

Projekta rezultātā ir izveidota siltināta tehnikas remontdarbnīca – serviss vietējo mazo un vidējo zemnieku vajadzībām. Ēka ir uzbūvēta atbilstoši tehniskajam projektam, kas bija apstiprināts Viļakas novada Būvvaldē, tās platība ir 5 x 7 m un  tā ir 3,5 metru augsta. Tā atrodas Susāju pagasta Kravaļu ciemā, netālu no Viļakas pilsētas.

Viļakas novada dome projekta īstenošanai piešķīra 2000,00 Eur. Ilgvars Kozlovskis nodrošināja līdzfinansējumu 2171.00 Eur apmērā. Ideja uzbūvēt šādu tehnikas remotdarbnīcu Ilgvaram radās tāpēc, ka pats ir zemnieks, pieder traktortehnika, kura ir jāremontē, arī ziemas sezonā. Tuvākajā apkaimē nav piemērotu telpu traktortehnikas remontam, tāpēc Ilgvars nolēma uzbūvēt remontdarbnīcu savas saimniecības vajadzībām un sniegt pakalpojumu arī citiem zemniekiem un interesentiem.  Jau projekta izstrādes laikā trīs vietējās zemnieku saimniecības izteica interesi par šo pakalpojumu un noslēdza sadarbības līgumus ar ZS “Jaunzemītes”.

Realizētā projekta rezultātā ir nodrošināta jauna pakalpojuma pieejamība Viļakas novadā un nodrošināta iespēja vietējiem lauksaimniekiem strādāt modernā vidē.

Informāciju sagatavoja: Vineta Zeltkalne
Foto: personīgais arhīvs

Citas ziņas no šīs kategorijas

Sesto reizi noritēs “Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē”

Jau sesto gadu pēc kārtas Ziemeļlatgales pašvaldību tūrisma speciālisti un uzņēmēji ir sagatavojuši brīvdienu ...

Novērtējot labākos Latvijas Pasta darbiniekus, klienti iesūtījuši vairāk nekā 11 000 anketu

Latvijas Pasta organizētajā konkursā Mans Pastnieks 2019 katrā Latvijas reģionā noskaidroti uzticamākie, izpalīdzīgākie un ...

Rekovā “Ābola svētki” pirmsskolas bērniem

Saulainā un siltā 25.septembra rītā pie Šķilbēnu pagasta kultūras centra “Rekova” bērnu laukumā notika ...