Dalīti vāktu atkritumu konteineru uzlīmju nomaiņa

SIA “ZAAO” (turpmāk – ZAAO) informē, ka ir uzsākta dalīti vāktu atkritumu konteineru uzlīmju nomaiņa. Jaunās uzlīmes izstrādātas, lai ar foto attēliem, tekstu, atļaujas un aizlieguma zīmēm vēl precīzāk norādītu kurš iepakojums ir derīgs pārstrādei un kuram iepakojumam pārstrādes iespēju šobrīd nav, tāpēc tas nav jāšķiro. Uzlīmes plānots nomainīt ZAAO darbības reģiona EKO punktu, EKO laukumu un juridisko personu dalīti vākto atkritumu konteineriem un to plānots paveikt līdz šā gada beigām. Uz uzlīmēm izvietotā informācija pieejama arī ZAAO mājas lapā www.zaao.lv un sociālajos tīklos, savukārt drukātā veidā informācija par pareizu atkritumu šķirošanu būs pieejama dažādos pasākumos un iedzīvotājiem tiks izplatīta gan sadarbībā ar namu apsaimniekotājiem, gan tiešā veidā tiem, kuri ir ZAAO klienti.

Ja Jums ir nepieciešama papildus informācija par pareizu atkritumu šķirošanu elektroniskā vai drukātā veidā, lūdzam sazināties ar Klientu apkalpošanas daļas vadītāju Mārtiņu Vīgantu, e-pasts: martins.vigants@zaao.lv, tālr., +37126121663.

Citas ziņas no šīs kategorijas

Informācija par mājas (istabas) dzīvnieku reģistrāciju un mikročipēšanu

Atbilstoši Latvijas likumdošanai, sunim ir jābūt reģistrētam: Sasniedzot 4 mēnešu vecumu; Pirms atsavināšanas (pārdošanas, ...

Notiks sestais starptautiskais glezniecības plenērs

No 2022.gada 11. līdz 22.jūlijam Viļakā, Balvu novadā, notiks “6.Starptautiskais glezniecības plenērs “Valdis Bušs ...

Izdots Ziemeļlatgales vīru dziesmu albums

Viļakas novada folkloras kopa “Upīte” izdevusi Ziemeļlatgales vīru dziesmu albumu “Padzīdam i…”, kura ierakstā ...