Skolēni mācās sadarboties, dodoties laivu braucienā

Biedrība „Skolēnu vecāku biedrība” īsteno projektu nr.2 „Izkāpt no komforta zonas” , kura aktivitātes tika pielāgotas pasaulē esošajai ārkārtējai situācijai un noteiktajiem ierobežojumiem. Prieks par īstenoto projektu un jauniešu veikumu tomēr neizpalika un tika svinēts aktivitātē „Svinam uzvaras”, kad Viļakas Valsts ģimnāzijas jaunieši augusta nogalē devās laivu braucienā pa Pededzes upi, lai arī šajā darba noslēguma aktivitātē mācītos sadarboties, kopīgi pārvarētu šķēršļus, izvēloties piemērotākos risinājumus. Jaunieši atzina, ka ne vienmēr ir viegli piekāpties kādam citam, taču kopīgiem spēkiem iespējams sasniegt vēlamo rezultātu un reizēm ir vērts ieklausīties otrā un pieņemt citu cilvēku viedokli un idejas.

“Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).”

Informāciju sagatavoja projekta vadītāja Madara Jeromāne
Foto no projekta arhīva

Citas ziņas no šīs kategorijas

Noslēgti līgumi par Viļakas Valsts ģimnāzijā plānotajiem būvdarbiem

2019.gada 24.janvārī Viļakas novada dome un Viļakas Valsts ģimnāzija parakstīja būvdarbu līgumus ar iepirkuma ...

Informatīvais seminārs darba devējiem

Nodarbinātības valsts aģentūras Balvu filiāle aicina darba devējus piedalīties informatīvajā seminārā darba devējiem “Aktualitātes ...

Ložu šāvēji Latvijas 2020. gada Čempionātā ložu šaušanā

Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas izglītojamie Didzis Aleksāns, Gunita Šakina, Samanta Jugane, ...