Atkal skan skolas zvans!

Jauno mācību gadu Viļakas Valsts ģimnāzija sāka apvienotā kolektīvā no 1. līdz 12.klasei. Pēc saules un ziedu smaržas pielietas vasaras gan skolēni, gan skolotāji, gan vecāki nāca ar apņemšanos – būsim zinātkāri, radoši un atbildīgi, nebaidīsimies pieņemt izaicinājumus un ticēsim saviem spēkiem!

Pirmā skolēnu un skolotāju tikšanās notika klases stundās. Vieniem tā bija emocionāla tikšanās ar savu audzinātāju, bet citus pārņēma satraukuma un ziņkāres izjūtas. Pēc pirmās stundas visi pulcējās ģimnāzijas aktu zālē. Svinīgais pasākums bija pārsteigumu pilns – klātesošos ar savu klātbūtni pagodināja prezidents Raimonds Vējonis ( 2015 – 2019), kā arī sveikt skolas kolektīvu ieradās Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs. Uzrunu teica skolas direktore S.Šaicāne, direktora vietniece izglītības jomā M.Supe- Tuča un direktora vietniece metodiskajā jomā S.Bondare. Jautru noskaņojumu radīja pasaku tēlu – Malvīnes (I.Krilova) un Karlsona (I.Lindenberga) – ierašanās.

Īpaši tika uzrunāti pirmklasnieki, kurus zālē svinīgi ieveda 12.klases skolēni un vecāki. Karlsons viņiem dāvināja burbuļus, lai darbīgā ikdiena kļūtu krāsaina un dzīvespriecīga. Muzikālu sveicienu visiem dāvāja Evelīna Leitena un Elizabete Brokāne, 8.klases meiteņu ansamblis un Simona Zaremba.

Pasākuma beigās katra klase fotografējās ar goda viesiem, lai atstātu iemūžinātus svētku mirkļus skolas Gada grāmatā.

Lai svētīgs jaunais mācību gads mums visiem kopā!

                                                                                                            I.Lindenberga

Citas ziņas no šīs kategorijas

Jaunajiem lauksaimniekiem pieejams atbalsts investīcijām. 21.jūlijā notiks informatīvs vebinārs

No 2021. gada 9. augusta līdz 9. septembrim var pieteikties atbalstam pasākumā “Atbalsts jaunajiem ...

INFORMĀCIJA KLIENTIEM

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanai, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ...