Ulda Marhileviča koncerts Medņevā

   “Katrs cilvēks nāk no savas dzimtas, no savām saknēm, un jo spēcīgākas tās ir, jo labāk mēs varam dzīvot. Man ir grūti pateikt kāpēc, kāpēc jūs atdodat  tik daudz goda, tik daudz uzmanības, bet kamēr vēl es varēšu, kamēr strādāšu es Medņevai.  Vienkārši tāpat. No sirds  aicināšu māksliniekus tāpat kā šoreiz,” tā savā uzrunā teica Lilita Dravniece.

  Mednevā, sestdien 22.augustā, uz skatuves koncertu sniedza pianists un  komponists  Uldis Marhilevičs, kurš savas karjeras laikā ir muzicējis vairākās grupās, un ir daudzu slavenu kompozīciju autors. Soliste Antra Stafecka, profesionālais vijolnieks Dzintars Beitāns un vistālāko ceļu mēroja grupas “Līvi” dalībnieks –ģitārists Ainars Virga, kurš kopā ar Uldi Marhileviču izdziedāja populārās dziesmas – “Pilsētā, kurā piedzimst vējš”, “Atnāc man pretī liedagā” un citas.

  Cienījamo sponsori Lilitu Dravnieci  sveica Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs ar kundzi Žannu.

Paldies koncerta atbalstītājai Lilitai Dravniecei,  brāļiem Aldim un Arnim Prancāniem, apskaņotājam Jāzepam Zarembam, paldies daudzajiem apmeklētājiem  un visiem, kas čakli strādāja!

Medņevas Tautas nama vadītāja Skaidrīte Šaicāne

Citas ziņas no šīs kategorijas

Lauksaimniecībā izmantotā iepakojuma nodošanas iespējas

SIA “ZAAO” (ZAAO) vasaras mēnešos piedāvā lauksaimniekiem pieteikt lauksaimniecībā izmantoto iepakojuma savākšanu no saimniecības ...

Noslēdzies pirmais posms Veselības veicināšanas projektā

Šī gada sākumā veiksmīgi turpinājām realizēt aktivitātes projektā Nr.9.2.4.2/16/I/073 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses ...

Vakarēšanas gaidās Viļakas Valsts ģimnāzijā

Katru gadu Ziemassvētkus gaidām ar brīnuma atnākšanu. Šogad daba ar laikapstākļiem mūs nelutina, bet ...