Ardievas dzimtajai skolai!

Šī gada 25.jūlijā Viļakas Valsts ģimnāzijas 12.klases jaunieši un viņu ģimenes pulcējās uz svinīgu pasākumu – izlaidumu. Ikvienam prieks par nokārtoto eksāmenu rezultātiem, kas dod iespēju tālāk īstenot savus sapņus un vēlmes. Pasākuma laikā jaunieši pierādīja, ka viņi ir talantīgas un radošas personības – izskanēja dziesma Daniela Šaicāna un Katrīnas Narubinas izpildījumā, savu sacerēto kompozīciju izpildīja Jolanta Kuiko, ļoti skanīgs bija Kristiāna Šaicāna priekšnesums uz garmoškas un lirisks bija Marijas Sanijas Zelčas dziedājums kopā ar skolotāju Ilonu Bukšu, bet Katrīna Zaķe runāja dzeju par skolas laiku. Jauniešus uzrunāja skolas direktore Sarmīte Šaicāne, klases audzinātāja Ineta Lindenberga un vecāku vārdā laba vēlējumus teica Modris Zaķis. Izjusti un skaisti pateicības vārdus saviem vecākiem, skolotājiem, tehniskajiem darbiniekiem un Viļakas novada domes kolektīvam veltīja ģimnāzijas absolventi.

Pēc svinīgā pasākuma jaunieši ka piemiņas zīmi iestādīja četrus ozolus skolas dārzā.

Paldies pasākuma vadītājiem Normundam Orlovam un Simonai Zarembai, apskaņotājam Markusam Milaknim un visiem, kas rada laiku un iespēju būt kopā ar ģimnāzijas jauniešiem skaistajā izlaiduma dienā.

 

Kl.audzinātāja I.Lindenberga

Foto A.Zelčs

Citas ziņas no šīs kategorijas

Jauniešu aktivitātes decembrī Semenovā

Medņevas jauniešu  biedrības „Paspārne”, projekta „Kopā nāc, darīt sāc!” ietvaros, 2021.gada decembra  mēnesī noslēdzās ...

Sociālās un veselības aprūpes jautājumu komitejas sēde

Sociālās un veselības aprūpes jautājumu komitejas priekšsēdētāja Ruta Cibule sasauc Sociālās un veselības aprūpes ...

ATCELTA transportlīdzekļu satiksmes ierobežošana uz Balvu novada pašvaldības autoceļiem

No 19.aprīļa tiek ATCELTA transportlīdzekļu satiksmes ierobežošana uz Balvu novada pašvaldības autoceļiem