Vēsturiskā orientēšanās Viļakas pilsētā

  1. gada 1. augustā Viļakā būs svētku diena! Pasākuma ietvaros Viļakas pilsētas teritorijā norisināsies “Vēsturiskā orientēšanās Viļakas pilsētā”. Sākums plkst. 11.30 no Viļakas novada muzeja izstāžu zāles Klostera ielā 1.

Pasākumā aicinām piedalīties ģimenes, draugus un citus interesentus atraktīvā veidā atklāt Viļakas pilsētu no cita skatu punkta, izpildot dažādus uzdevumus – foto, erudīcijas un sporta.

Ģimenes un draugi sākot ar divu cilvēku sastāvu var veidot komandu.  Individuāli var piedalīties no 13 gadu vecuma. Labākie dalībnieki un komandas tiks apbalvotas ar saldām balvām.

Dalībniekus aicinām pieteikties līdz 29.07.2020. plkst.17.00, sūtot e-pastu: vilakasnovadamuzejs@vilaka.lv, vai zvanot pa tālruni +371 28386859, norādot komandas nosaukumu vai dalībnieka vārdu, uzvārdu. Piereģistrēties varēs arī pasākuma dienā uz vietas.

Pasākuma nolikums šeit.

Pasākumu organizē Viļakas novada muzejs sadarbībā ar Viļakas novada tūrisma speciālisti un Viļakas Jauniešu iniciatīvu centru.

Citas ziņas no šīs kategorijas

Metodiskās apvienības un „Atklātās dienas” pasākums Viļakas pirmsskolas izglītības iestādē „Namiņš”

11.02.2020. iestādes vadītāja Lilita Šnepere un grupu skolotājas aicināja bērnu vecākus apmeklēt pirmsskolas izglītības ...

Ko drīkst un ko nedrīkst no 12.maija

Arkārtējā situācija Latvijā ir pagarināta līdz 9.jūnijam. No 12.maija ir spēkā dažādu ierobežojumu atvieglojumi. ...