Rekavas vidusskolas 12.a klases “Pavasaris 2020”

Īpašs gads visai pasaulei un mums. Tālmācība, konsultācijas klātienē maskās, eksāmeni ar 2 metru distanci…

   Valsts pārbaudes darbi notika, jo vidējās izglītības dokuments jāsaņem un par nākotni jādomā. Un skolas noslēguma pasākumi ir apliecinājums tam, ka dzīve neapstājas.

   Patīkamu pārsteigumu 12.-jiem sagādāja 1.klases skolēni, vecāki un audzinātāja Daina. Skolas zvana svētki tomēr bija arī mums. Sirsnīgs sveiciens, skanīgas dziesmas un skolas puķu dārzā iestādīta roze, par kuru rūpēties solīja pirmklasnieki. Paldies!

   Eksāmenus kārtojām cītīgi, ļoti ceram, ka 24.07. ar smaidu sejā saņemsim sertifikātus.

   Stundu pēc matemātikas eksāmena 12.jūnijā svinējām skolas izlaidumu. Neierasti, bet svinīgi, sēžot pie galda kopā ar ģimenēm saņēmām paldies par skolas darbiem: mācībām, sabiedriskajām aktivitātēm un pasākumiem. Jaunieši  pateicās vecākiem, skolotājiem un skolai. Izjustais, sirsnīgais Normunda dziedājums aizkustināja visus klātesošos.

   Pēc izlaiduma pirmdien devāmies izmantot Viļakas novada dāvanu Žetonu vakarā – braucienu ar kanoe laivām pa Gauju. Sākumā bailes un neziņa laikam bija pie katra. Un ieraugot laivas… Bet tas tikai sākumā, kā instruktors teica – pirmās desmit minūtes. Ļoti jauki nolaivojām ~21 km no Līgatnes līdz Turaidai. Tas bija kas nepiedzīvots visiem. Gar krastu pīļu ģimenes un viena ar 22 pīlēniem! Žēl tikai, ka pusceļā mūs panāca pamatīgs lietus. Nakšņojām kempingā “ Dainas”. Apskatījām arī Raunas Staburagu, Līgatnes pilsētu, Gūtmaņa alu, Turaidas pili un Vējiņu pazemes ezerus.      

      Paldies par šo iespēju novadam un šoferim Aivaram. Par drošības sajūtu paldies skolotājam Jānim.

Lai izdodas viss iecerētais!

                                                                                Klases audzinātāja Inese Cibule

Citas ziņas no šīs kategorijas

Paziņojums

PAŠVALDĪBU VĒLĒŠANAS SESTDIEN, 2021.GADA 5.JŪNIJĀ, no plkst.7.00-20.00 Katrs vēlētājs varēs balsot jebkurā sava vēlēšanu ...

Baznīcu nakts 2021

Iepazīt Baznīcu nakti un Latvijas dievnamus, kā vienu no arī Neogotikas rūze aicina Viļakas ...

Balvu novads tiek pārstāvēts Vidzemes tūrisma informācijas tirgū Cēsīs!

Šī publikācija ir sagatavota ar programmas 2014.-2020.gadam finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild  ...