Īstenosim projektu 4.Staptautiskais glezniecības plenērs „Valdis Bušs 2020”

2020.gada maija sākumā saņēmām ziņu no Latgales plānošanas reģiona, ka ir atbalstīts projekts Nr.LKP2020/48 “4.Staptautiskais glezniecības plenērs „Valdis Bušs 2020”” Latgales kultūras programmā ar summu 3000.00 Eur.  Līdzfinansējumu projektam nodrošinās Viļakas novada dome. Vērtējot pandēmijas COVID-19 radītos pārvietošanās ierobežojumus un karantīnas ierobežojumus no daudzām valstīm ieceļojošiem, šogad plenērā piedalīsies mākslinieki no Baltijas valstīm – Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, starp kurām šobrīd ir atļauta brīva pārvietošanās un nav noteikti karantīnas ierobežojumi.

Plenērā no 13.-24.jūlijam piedalīsies trīs mākslinieki no Latvijas, divi no Lietuvas un viens no Igaunijas. Plenēra laikā tapušo darbu izstāde tiks atklāta 23.jūlijā Viļakas novada muzeja izstāžu zālē Klostera ielā 1.

Viļakas novada pašvaldība sadarbībā ar Daugavpils Marka Rotko mākslas centru ceturto gadu organizēs starptautisko glezniecības plenēru “Valdis Bušs 2020”, kas tiek rīkots Rotko centra rezidenču programmas ietvaros. Plenērs “Valdis Bušs 2020” tiek organizēts Viļakā, kas ir pazīstama un ar plašu vēsturi bagāta pilsēta Latvijas austrumos, un tā ir Latvijas ainavu meistara Valda Buša dzimtā puse. Ceram, ka šogad taps skaisti Baltijas valstu mākslinieku darbi, kuri papildinās Viļakas novada domes mākslas darbu kolekciju.

Informāciju sagatavoja: Vineta Zeltkalne

Citas ziņas no šīs kategorijas

9.februārī “Biznesa sarunu brokastis” Balvu novada uzņēmējiem un lauksaimniekiem

Ikviens Balvu novada uzņēmējs un lauksaimnieks aicināts piedalīties Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra rīkotajās ...

Radošo darbu konkurss skolēniem un arī pieaugušajiem

Netipisks konkurss – netipiskam laikam, bet PAR SKAISTO un VĒRTĪGO Latgales skolas aicinātas piedalīties ...

Baudi ziemas priekus Balvu pilsētas parkā!

11.martā no plkst. 11.00 līdz 15.00 Balvu pilsētas parkā būs iespēja vizināties zirga kamanās.  ...