Balvu Centrālā bibliotēka -uzņēmējiem draudzīga vieta

Pārrobežu sadarbības projekta “Ne tikai grāmatas – bibliotēkas uzņēmējdarbības atbalstam ” (Not just books) LV-RU-010 ietvaros Balvu Centrālā bibliotēka ir iegādājusies grāmatas, kuras varētu būt noderīgas uzņēmējdarbības attīstībai gan janiem, gan pieredzējušiem uzņēmējiem. Grāmatu iegāde turpinās un bibliotēkas plauktos ieplūst arvien jauni un vērtīgi resursi.

Grāmatu saraksts ir aplūkojams Balvu Centrālās bibliotēkas mājas lapā www.balvurcb.lv sadaļā “Ne tikai grāmatas”. Ja kāda no tām jūs ir ieinteresējusi, bet jūs neesiet bibliotēkas lietotājs, lūdzu, sazinies ar bibliotēku tel.:64522111.

Šī publikācija ir sagatavota ar Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Balvu novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Programmas, Programmas dalībvalstu Latvijas un Krievijas, kā arī Eiropas Savienības viedokli.

Citas ziņas no šīs kategorijas

Pozitīvas pārmaiņas saimniecībā “Vītoliņi”

Saimniecības “Vītoliņi” saimnieks Viktors Sobols pagājšgad realizēja projektu Nr.2019-VND-2-06 “Uzņēmējdarbības attīstība Viļakas novada Šķilbēnu ...

Viļakas pamatskolas skolēni Rēzeknē

Pateicoties iniciatīvas LATVIJAS SKOLAS SOMA finansējumam, 5.un 6.klašu skolēni apmeklēja Rēzeknes pilsētas teātrī Joriks ...

Skaidras naudas darījumi- PAZIŅOJUMS

No 14.04.2020 Viļakas novada domē un pagastu pārvaldēs, otrdienās no plkst. 9.00 līdz 12.00 ...