Viļakā atsākušies ceļa būvdarbi

Viļakā pēc ziemas pārtraukuma atsākušies pārbūves darbi uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Keišiem līdz Kiras upei (59,60.-63,04. km). Būvdarbu zonā noteikts ātruma ierobežojums 50 km/h un brauktuves joslas platuma ierobežojums 3,5 m. Vienā posmā satiksme ar priekšrocības zīmēm tiek organizēta pa vienu joslu. Remontposma izbraukšanai jārēķinās ar 20 minūtēm.

Būvdarbu ietvaros līdz pamatiem būs pārbūvēta ceļa konstrukcija, ko pārklās divas kārtas asfalta. Vienlaikus Viļakā ir izbūvēts lietus ūdens kanalizācijas tīkls, uzlabots ceļa apgaismojums un pagarināta gājēju ietve. Šogad vēl atlicis visā posma garumā ieklāt asfalta virskārtu, pabeigt gājēju ietves izbūvi, uzstādīt satiksmes organizācijas un drošības līdzekļus, sakārtot nobrauktuves un veikt ceļa nogāžu apzaļumošanas darbus.

Darbus veic SIA Ceļi un tilti pa līgumcenu 4,34 miljoni eiro (ar PVN), finansējums nāk no valsts budžeta. Darbus plānots pabeigt līdz augustam.

Informāciju sagatavoja: VAS Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa

Citas ziņas no šīs kategorijas

Digitālo apvāršņu paplašināšana Horvātijā

No 2020.gada 10.februāra līdz 13.februārim Horvātijā- zināšanu, radošuma un jauninājumu centrā „HUB 385” norisinājās ...

Mazā biznesa iedvesmas diena

Balvu novada pašvaldības Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs sadarbībā ar Latgales uzņēmējdarbības centru aicina ...

Rekavas vidusskolas mazpulka pēcpusdiena „Rudens”

Katra mazpulka darbībā rudens ir īpašs ar to, ka notiek reģionālie Forumi, kuros mazpulcēni ...