Sestdien – Zemes stunda 2020

Jau šo sestdien, 2020.gada 28.martā, no plkst. 20:30 līdz 21.30 notiks Zemes stunda – globāli lielākā vides akcija. Nosūtām jums papildu informāciju par gaidāmo akciju un aicinām to atbalstīt! Ņemot vērā šī brīža apstākļus valstī un pasaulē, kad sabiedrībai jāievēro sociālās distancēšanās noteikumus, arī Zemes stundas akcija tiek īstenota savādāk.

  1. Aicinām izslēgt vai iespējami samazināt ārējo apgaismojumu ar mērķi pievērst uzmanību vides problēmām;

  2. Šogad aicinām būt īpaši radošiem un svinēt Zemes stundu mājās, dabā vai digitāli. Esam sagatavojuši 10 ieteikumus, ko var darīt pirms un Zemes sundas dienā. Skatiet arī idejas/ieteikumus digitāliem pasākumiem publiskajā Zemes stundas materiālu mapē.

  3. Publicējot informāciju par Zemes stundu sociālajos tīklos un/vai veidojot digitālus pasākumus, lūdzu, izmantojiet mirkļa birkas #balssplanētai un #connect2earth.

  4. Aicinām dalīties ar mūsu 10 ieteikumu ziņu un plakātu un atzīmēt savu dalību Zemes stundas pasākumā Facebook.

Šobrīd mēs īpaši bieži meklējam patvērumu dabā, tāpēc jo īpaši svarīgi ir pateikties dabai, vēršot savu un sabiedrības uzmanību uz vides problēmām, kas nodara neatgriezenisku kautējumu dabas daudzveidībai, kas ir veselīgas sabiedrības pamats.

Gaidīsim Jūsu apstiprinājumu brīvā formā par gaismas objektiem, kurus plānots izslēgt, un plānotajiem citiem digitālajiem Zemes stunda pasākumiem  (norādot kontaktpersonu, ar kuru sazināties vajadzības gadījumā) e-pastā- zemesstunda@pdf.lv līdz 26.03. plkst. 18.00.

!!! Sakām lielu paldies tām pašvaldībām, kas jau iesūtījušas savus plānus. Ceram, ka mūsu ieteikumi palīdzēs plānotos klātienes pasākumus aizvietot ar interesantiem notikumiem interneta vidē! Gaidām ziņas.

Lai mums izdodās!

Elīna Pekšēna, Pasaules Dabas Fonds / Projektu vadītāja / 28343418

Citas ziņas no šīs kategorijas

Ludzā aizvadīts 10. Latvijas Amatierteātru brīvdabas izrāžu festivāls „VEZUMS 2020”

Festivālam tika izvirzīti savi mērķi un uzdevumi:*Popularizēt amatierteātru brīvdabas izrāžu žanru. *Aktivizēt mazo lauku ...

Līgo svētku brīvdienās gaidāmas izmaiņas vairāk nekā 500 reģionālo autobusu maršrutu

Sakarā ar Līgo svētku brīvdienām laika posmā no 2020. gada 21. līdz 24. jūnijam gaidāmas ...

Viļakas novada jauniešu deju kolektīvam savi Abrenes tautas tērpi

Pagājušā gada jūlijā Viļakas jauniešu deju kolektīvs saņēma pozitīvu vēsti, projekts Nr. 19-07-AL19-A019.2207-000006 „Abrenes ...