Februāra aktivitātes Viduču pamatskolā

Silto džemperu diena

Arī mēs,  Viduču pamatskola, šodien, 11. februārī, pirmo reizi pievienojamies ikgadējai akcijai ‘’Silto džemperu diena’’. Tā ir akcija, kuras mērķis ir veikt vienkāršas darbības, pievērst izglītojamo uzmanību klimata pārmaiņu procesiem un veicināt videi draudzīgus paradumus. Skolas telpās kurās bija iespējams regulēt temperatūru, tā tika nedaudz samazināta. Skolēni skolā ieradās siltos džemperos lai ar savu aktivitāti teiktu – Nē globālai sasilšanai!

Mums izdevās!

Valentīn diena

           Starp latviešu gadskārtām arvien lielāku popularitāti iegūst no citām tautām aizgūtie svētki – Svētā Valentīn diena, kura ir ieguvusi popularitāti arī pie mums. Šo dienu pieņemts uzskatīt par visu mīlētāju dienu. Ar mīlestību saprotot ne tikai attiecības starp pretējā dzimuma pārstāvjiem, bet arī vispusīgu savstarpēju cieņu, draudzību, pozitīvu saskarsmi gan ģimenē, gan skolā.

           Viduču pamatskolā Valentīn dienas gaisotne sāka virmot jau februāra sākumā. Visiem bija iespējams nosūtīt pašizgatavotu skaistu, kārtīgu apsveikumu šajos svētkos skolas biedram, izmantojot Valentīn dienas pasta kastīti.

            Piektdien, 14. februārī, visi ieradāmies skola laba noskaņojumā, bijām aicināti savā apģērbā iekļaut sarkanas vai rozā krāsas elementus. Ikviens bija priecīgs saņemt skaistus un sirsnīgus apsveikumus.

            Skolēni ar pozitīvu emociju pildījumu devās mājup. Novēlot  visiem draudzības un prieka pilnu mēnesi!

Citas ziņas no šīs kategorijas

Dzīves noslēpums ir uzdrīkstēties

2020.gada 28.augustā  Viļakas Valsts ģimnāzijas zālē pulcējās Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas ...

Viļakas novada informatīvā izdevuma decembra numurs

Iznācis Viļakas novada informatīvais izdevums “Viļakas novadā” 2019.gada 17.decembra numurs

Arī Viļakas novadā īstenos Latgales programmas 3.kārtā atbalstīto projektu

Augusta beigās Centrālā finanšu līguma aģentūra parakstīja vienošanos par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu  ...