Mazā biznesa iedvesmas diena

Balvu novada pašvaldības Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs sadarbībā ar Latgales uzņēmējdarbības centru aicina ikvienu interesentu uz Mazā biznesa iedvesmas dienu, kas notiks 25. martā Balvos, Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra konferenču zālē (Vidzemes iela 2b, ieeja no pagalma puses).

Mazā biznesa iedvesmas diena tiek rīkota ar mērķi popularizēt uzņēmējus, kuri ražo un veiksmīgi  realizē dažādus unikālus produktus Latvijas tirgū  un ārpus tā, kā arī izmanto   vietējos Latvijas lauku resursus jaunu, interesantu  produktu radīšanā.

Pasākumā, kura moto ir – dari to, kas Tev patīk, pieredzē dalīsies  kafejas “Alīda” ražotāja, saimniece Jolanta Kovnacka, Linards Liberts, kurš ražo produktus no bērzu sulām. SIA “Simple+”   dalīsies pieredzē par apģērbu aizsargmaisu ražošanas uzsākšanu un  attīstību – kā no veiksmīga skolēnu mācību uzņēmuma kļūt par vienu no vadošajiem apģērbu maisu ražotājiem Latvijā. 

Citas ziņas no šīs kategorijas

Tautsaimniecības un vides komitejas sēde

Tautsaimniecības un vides komitejas priekšsēdētājs Jānis Trupovnieks sasauc Tautsaimniecības un vides komitejas sēdi 2021.gada ...

Paziņojums

Balvu teritoriālā invalīdu biedrība piedāvā ar roku regulējamas funkcionālās gultas. Gulta nāk komplektā ar ...