Erasmus+ projekta Nr. 2019-2-LV02-ESC11-002634 „Give to get” Aktivitātes Viduču pamatskolā

Viduču pamatskolā darbojās brīvprātīgā darba veicējas – Liana no Armēnijas un Helena no Norvēģijas. Jaunietes piedalījās angļu valodas stundās 5. 6. un 7. klasē, izdomāja un realizēja dažādas angļu valodas vārdu krājuma bagātināšanas aktivitātes par dažādām tēmām – krāsām, augļiem, dārzeņiem, dzīvniekiem, ēdieniem utt.

Skolēniem ļoti patika iesaistīties un pierādīt, ka viņi prot sazināties angļu valodā. 7. klasē meitenes noorganizēja diskusiju par valodu nozīmi, uzsverot tieši angļu valodas lomu.

Pirms  Ziemassvētkiem, Liana un Helena kopā ar 5. klases skolēniem gatavoja rotājumus logiem un centās  izjust Ziemassvētku tuvošanos Latvijā.

 Skolēni ļoti iemīlēja jaunietes par viņu sirsnīgo un labsirdīgo attieksmi, prasmi sarunāties, smaidīt un atbalstīt.

Viduču pamatskolas vārdā pateicamies brīvprātīgā darba veicējām Lianai un Helenai.

Angļu valodas skolotāja A. Smuška

“Projekts Nr. 2019-2-LV02-ESC11-002634 „Give to get” tika finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.”

Citas ziņas no šīs kategorijas

Izaicinājums “Pārgājiens Viļakas novadā” noslēdzies

Šogad ziema mūs lutina ar baltu sniega segu, tā vien aicinot vairāk doties dabā. ...

Tēva diena Viļakas brīvdabas estrādē

12.septembrī plkst.12.30 Viļakas brīvdabas estrādē Tēva dienas svinības.

Mobilā diagnostika

22. jūlijā Viļakā, Balvu ielā 5 (pie Latvijas aptiekas) 10.00-17.00 Mobilā diagnostika IZMEKLĒJUMI Mamogrāfija: ...