Tieslietu ministrs apmeklēs Ziemeļlatgali

Pirmdien, 2.martā, Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs Jānis Bordāns apmeklēs Balvus un Viļaku, lai tiktos ar tiesnešiem un probācijas darbiniekiem, kā arī piedalītos Stompaku kaujas 75.gadadienai veltītajos atceres pasākumos.

Vizītes laikā J.Bordāns un ministra biroja vadītājs Aldis Bukšs tiksies ar Rēzeknes rajona tiesas priekšsēdētāju Pēteri Novičenoku un Rēzeknes rajona tiesas Balvos tiesnešiem. Tāpat paredzēts Valsts probācijas dienesta Balvu nodaļas apmeklējums un tikšanās ar darbiniekiem. Kopš pagājušā gada jūnija VPD Balvu nodaļas speciālisti strādā jaunās probācijas darba specifikai piemērotās telpās.

Vizītes laikā tiks apmeklēts arī Viļakas novads, kur ministrs tiksies ar Viļakas Valsts ģimnāzijas skolēniem un piedalīsies novada rīkotajā atceres pasākumā “Stompaku kaujai – 75”.

Stompaku purvā pirms 75 gadiem notika nacionālo partizānu cīņa ar NKVD (PSRS Iekšlietu tautas komisariāts) karaspēku. Stompaku kauja uzskatāma par lielāko kauju pēc Latvijas Republikas okupācijas 1945. gadā. Tajā piedalījās vairāki simti nacionālo partizānu. Atceres pasākuma ietvaros kaujas norises vietā notiks Dievkalpojums.

Informāciju sagatavoja:
Andris Vitenburgs
Tieslietu ministra preses sekretārs
Tālrunis: 67036759, 26599312
E-pasts: Andris.Vitenburgs@tm.gov.lv.

Citas ziņas no šīs kategorijas

Latgales skolēni tiekas skolēnu pašpārvalžu forumā

gada 21. februārī Daugavpils novada kultūras centrā “Vārpa” norisinājās Latgales skolēnu pašpārvalžu un to ...

Latgales reģiona Tūrisma asociācija “Ezerzeme” īsteno vērienīgāko mārketinga kampaņu tās vēsturē

Lauku Atbalsta dienests ir apstiprinājis Latgales reģiona Tūrisma asociācijas “Ezerzeme” iesniegto projektu „Mārketinga kampaņa ...

Aicina iesniegt jaunatnes iniciatīvas projektus mācību motivācijas palielināšanai

Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotais Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas ...