Valentīndiena Rekavas vidusskolā

Skolā ir pieņemts, ka mācību gada laikā katra klase savai vecuma grupai organizē kādu pasākumu. Tradicionāli, ka 10.klasei tiek uzticētas Valentīndienas svinības.

Idejas radās, tika apspriestas un fiksētas jau pāris mēnešus iepriekš. Tika sadalīti un vairākas reizes pārdalīti pienākumi, lai viss izdotos.

Nedēļā pirms Valentīndienas notika skolas telpu dekorēšana. „Sirsniņu mākonis” un liela sirds no daudzām mazām sirsniņām uz sienas pie kāpnēm, kabinetu durvju „sirsnīgie” noformējumi, sirsniņu virtene gaitenī – radīja īstu svētku noskaņu. Sāka darboties Valentīndienas pasts un starpbrīžos skolas gaitenī skanēja mūzika. Viena diena bija veltīta „mirkļiem” – tika izveidota foto siena un uzņemtas ļoti, ļoti daudz fotogrāfijas.

Valentīndienas rītā izskanēja 10.klases apsveikums skolas darbiniekiem, bet starpbrīžos, mūzikas ritmos, notika aktivitātes, kurās  vislabprātāk iesaistījās jaunāko klašu skolēni. Valentīndienas izskaņā 7.-12.klases skolēni un skolotāju komanda viktorīnā centās rast atbildes uz 20 jautājumiem par šiem svētkiem. Katrs viktorīnas dalībnieks saņēma „sirdi” un saldumiņu.

Paldies skolas vadībai par atbalstu un visiem, kuri piedalījās aktivitātēs.

10.klases skolēnu vārdā, klases audzinātāja Ilze Saidāne

Citas ziņas no šīs kategorijas

Ludzā aizvadīts 10. Latvijas Amatierteātru brīvdabas izrāžu festivāls „VEZUMS 2020”

Festivālam tika izvirzīti savi mērķi un uzdevumi:*Popularizēt amatierteātru brīvdabas izrāžu žanru. *Aktivizēt mazo lauku ...

Būsim atbildīgi par mājdzīvniekiem

Viļakas novada dome ir saņēmusi iedzīvotāju sūdzības par mājdzīvniekiem-suņiem, kuri apdraud skrienot līdzi gan ...