Viļakas Jauniešu iniciatīvu centra jaunieši piedalās starptautiskā projektā

No 5. līdz 12. novembrim Viļakas jauniešu iniciatīvu centra jaunieši dosies uz Armēniju, lai piedalītos programmas Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā. Nr. 2019-1-PL01-KA105-062269 „The Three R’s of the Environment”, kurā veidos sadarbību ar Armēnijas, Gruzijas un Polijas jauniešiem.

Lai brauciens noritētu veiksmīgi un jaunieši būtu sagatavoti, pirms tam notiek arī iepriekšplānošanas vizīte. Oktobra sākumā uz šo vizīti devās Viļakas JIC vadītāja Madara Jeromāne un jaunatnes darbiniece Elīna Sprukule. Vizītes laikā, kas norisinājās Armēnijas pilsētā Gyumri, tika pārskatīta programma, sadalīti pienākumi un atbildības, iepazīta apkārtne. Projekta tēma ir saistīta ar dabas piesārņojumu un atkritumu šķirošanu, tāpēc Latvijas pārstāvjiem būs jānodrošina arī divas ar šīm tēmām saistītas aktivitātes, jāprezentē kā šie procesi notiek Latvijā, protams, jāizplāno kā atraktīvi noprezentēt savu valsti un novadu, novadīt interesantas iepazīšanās spēles. Vizītes laikā notika iepazīšanās spēle pilsētā, kurā Madara un Elīna paspēja iepazīties arī ar vietējiem jauniešiem un dažiem iedzīvotājiem, kuri ir ļoti atsaucīgi un draudzīgi. Pārsteidzoši bija tas, ka visi jaunieši ļoti labi runā krievu valodā. Armēnija iepriecināja arī ar Latvijai netipisko dabu un siltajiem laika apstākļiem. Oktobra sākumā gaisa temperatūra dienas vidū sasniedza pat +20 grādus.

Informāciju sagatavoja jaunatnes darbiniece Elīna Sprukule

The project Nr. 2019-1-PL01-KA105-062269 „The Three R’s of the Environment” was financed with the support of European Commission’s “Erasmus+: Youth in Action” administered by Polish National Agency for the Erasmus+ programme. This publication reflects only the author’s views, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

Citas ziņas no šīs kategorijas

Uzsāk projekta “Atpakaļ nākotnē” īstenošanu

Baltinavas, Balvu, Rugāju un Viļakas novadi ir uzsākuši projekta “Atpakaļ nākotnē” īstenošanu, kura laikā ...

Otrā starptautiskā Erasmus + projekta “PLAE Sustainable development goals” tikšanās Grieķijā

Š.g. 24.oktobrī norisinājās otrā starptautiskā Erasmus + projekta Play, Learn, Act, Ensure Sustainable development ...

Esi radošs kopā ar Marku

Markelians Hysa, brīvprātīgā darba veicējs no Albānijas, kas kopš 2020.gada septembra darbojas Viļakas un ...